TCMB na bağlanılamadı.
Erişim engellendi.
 
|
|
|
|
|
İletişim
Referanslarımızı görmek için tıklayın Devam eden ve bitmiş projelerimizi görmek için tıklayın Başarılarımızı, Ödüllerimizi görmek için tıklayın


 Sentim Software Quest 2007 Bilişim Yarışması ( Türkiye 2.liği)


Her sene Bilkent Üniversitesi tarafından düzenlenen Software Quest Bilişim Yarışması bu sene Sentim Bilişim'in sponsorluğu ile düzenlendi. Yarışmaya 4 kategoriden 278 proje katıldı. Türkiye'den tüm Üniversiteler ve liselerin katılabildiği yarışmada Oyun Programlama kategorisinden girdik. Derin Sessizlik adlı FPS/TPS oyunu ile Türkiye 2.si olduk. Aslında yarışmaya girdiğimiz oyun beta aşamasındaydı. Bu haliyle 2.liği aldık. Oyunun yapımına devam etmekteyiz. Oyunhakkında detaylı bilgileri daha ileriki zamana saklıyoruz. Bekleyin...
İstanbul Valiliği 1. Erguvan Çevre Ödülleri (Proje Dalında 2.lik)

İstanbul İl Çevre ve Oman Bakanlığı'nın düzenledği 1. Erguvan Çevre Ödülleri 2006 yarışmasında 85 proje arasından Ventur ve Elektromıknatıs Yöntemi ile su temizleme (Su Süpürgesi) adlı proje ile 2.lik kazandık. Ödülü Çevre ve Orman Bakanı Osman PEPE taktim etti.

1.Erguvan Çevre Ödüllleri Töreni 14.06.2006 tarihinde Cemal Reşit Rey Konser Salonunda, Çevre ve Orman Bakanı Osman PEPE, Çevre ve Orman Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Bünyamin KARACA, İstanbul Valisi Muammer GÜLER , Vali Yardımsıcı Gazi KAYA , İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı Dr. Mimar Kadir TOPBAŞ, İl Çevre ve Orman Müdürü Doç. Dr. Mehmet Emin BİRPINAR' ın ve davetlilerin katılımları ile gerçekleştirildi.

 

3. İstanbuluşum Proje Yarışması (Altın Madalya)

2006 da üçüncüsü gerçekleşen Fatih Koleji'nin düzenlediği İstanbuluşum Proje Yarışması'nda 86 proje arasından Yeşil Türkiye (www.yesilturkiye.com) adlı Sanal Çevre Patformu ile alanımızda 1.lik alarak Altın Madalya kazandık.

                

Copyright© 2000-2014 TechnoPc. Tüm Hakları Saklıdır.